Co mohu nabídnout?
Naslouchám srdcem...

Soukromé konzultace/terapie srdcem

Tyto konzultace jsou čistě individuální a probíhají v předem domluveném termínu. Vy přicházíte za mnou s nějakým trápením, blokem, strachem, úzkostí...spolu se na toto téma podíváme a citlivě s ohledem na stav Vaší duše téma probereme.

Využívám především techniku naslouchání srdcem, nacítění se na Vás. Dále mohu nabídnout intuitivní pohyb a intuitivní kresbu/malbu, relaxační/meditační cvičení, tónování hlasem, uvědomění si vlastního těla a emocí a další sebepoznávací techniky...

Každá konzultace je však jiná a odvíjí se právě od potřeby klienta...

Nejzásadnější je pro mě ale osobní a citlivý přístup, být autentičtí, jít k pravdě a do hloubky opravdových pocitů, prožít si je vědomě a následně je integrovat do Vaší nádherné bytosti...

Nejde mi o to "negativní" emoce potlačit a vytěsnit, ale plně a vědomě je prožít a moci je nahlédnout s pochopením a láskou a tak je poté přijmout jako část sebe samých!

Skupinové kurzy/workshopy

Nabízím různé jak tematicky zaměřené výtvarné kurzy, tak i intuitivní relaxační workshopy pro menší skupiny lidí (do 10 osob).

Výtvarné kurzy

Soukromé kurzy

Skupinové kurzy/workshopy


Intuitivní relaxační workshopy


Aktuální plánované kurzy a workshopy najdete v záložce "Kalendář akcí".

Osobní energetické obrazy

Maluji osobní energetické obrazy na zakázku...akrylovými barvami na plátna různých velikostí, obrazy jsou ošetřeny na závěr speciálním lakem, který chrání barvy před UV zářením a blednutím.

Velikosti pláten a ceny obrazů a více info najdete v záložce "Ceník".

Každý obraz je jedinečný unikát a vzniká naladěním se na klientovu osobu podle jeho portrétní fotografie...

Do obrazu je při malbě vkládána energie, kterou zrovna potřebujete... obraz si pak pověsíte na místo, kde často pobýváte a automaticky se s ním slaďujete, nasáváte potřebnou energii.

V případě zájmu mne kontaktujte na tel.737 929 568 nebo na e-mail: b.aneta@centrum.cz.

S úctou a láskou Aneta

Autorská textilní a oděvní tvorba

Dále se věnuji malbě na textil a hedvábí, vlastní oděvní tvorbě, paličkované krajce a originálním designovým šperkům. A tuto tvorbu najdete pod značkou Originály Anibe.