Ceník
...na kolik si ceníte sami sebe?

Soukromé konzultace

Osobní soukromá terapie 1 hod.

Má práce je zaměřená na poznávání sebe sama, svého nitra a těla, pomocí vlastní intuice, pravdivého a otevřeného přístupu a vnímání vlastního těla - svalů, kostí, orgánů, smyslů.

Využívám různé techniky vnímání sebe sama, jako např. intuitivní pohyb/tanec na hudbu, tónování hlasem, meditace, automatická kresba a přirozené jemné léčivé doteky, se budeme propojovat se svým tělem a duší.

Vše závisí na daném klientovi!


500 Kč

Terapie REIKI 1 hod.

REIKI je přirozená terapie, která jemné vyrovnává životní energie a přináší zdraví. Pokud je v našem těle narušeno proudění životní energie, tzn. je blokována, objeví se emoční nebo fyzické zdravotní problémy. Nevyváženost může vzniknou z mnoha situací v životě jako emoční nebo psychické trauma, úrazy, negativní myšlenky, city jako obavy, starosti, nedůvěra, strach, zlost, dále nevhodný životní styl, nedostatek lásky, emoce, které nejsou vyjádřeny apod. Reiki je výjimečné pro uzdravení problému jakéhokoliv druhu a dává skvělé výsledky.


600Kč

Kurzy/workshopy

Výtvarný kurz malby/kresby

 1 hodina / 1 osoba

Teorie techniky + praktická část.                                       

300 Kč

Výtvarný kurz skupinový

1 hodina / 1 osoba

Různé techniky - kresba, malba, malba na textil, malba na hedvábí, intuitivní malba, automatická kresba, a jiné dle domluvy a mých schopností ;-)

Uvedená cena je bez pomůcek - zahrnuje moji osobní energii a zkušenosti, které vám s láskou a radostí předám :-).

250 Kč

Relaxačně-osobnostně poznávací workshop

1 hodina / 1 osoba

Prolínání technik - vnímání srdcem, vnímání svého těla i duše, intuitivní pohyb na hudbu, intuitivní kresba/malba, automatická kresba, relaxace, meditace, tónování hlasem, vonné esence...

300 Kč

Autorské obrazy, osobní energetické obrazy a energetické obrázky

Maluji volné autorské obrazy na plátno, akrylovými barvami, které jsou na závěr ošetřeny matným nebo lesklým malířským lakem.

Dále kreslím energetické obrázky automatickou kresbou.

Tvořím jak volně dostupné obrazy, které naleznete ve fotogalerii, tak maluji i na zakázku.

Ceny se odvíjí od velikosti a náročnosti obrazů a naleznete je vždy u každého obrazu.

Osobní energetické obrazy na přání

Maluji osobní energetické obrazy na zakázku...akrylovými barvami na plátna různých velikostí, obrazy jsou ošetřeny na závěr speciálním lakem, který chrání barvy před UV zářením a blednutím.

Velikosti pláten a ceny obrazů a více info najdete níže.

Každý obraz je jedinečný unikát a vzniká naladěním se na klientovu osobu podle jeho portrétní fotografie...

Do obrazu je při malbě vkládána energie, kterou zrovna potřebujete... obraz si pak pověsíte na místo, kde často pobýváte a automaticky se s ním slaďujete, nasáváte potřebnou energii.

V případě zájmu mne kontaktujte na tel.737 929 568 nebo na e-mail: b.aneta@centrum.cz.

S úctou a láskou Aneta

Velikosti malovaných originálů na plátně na zakázku:

Ceny se mohou po dohodě mírně snížit či zvýšit, dle náročnosti požadavku klienta.

- 18x24cm                                                                                                       cca 1.500 - 2.000,-Kč

- 30x40cm                                                                                                     cca 2.000 - 3.000,-Kč

- 50x50cm                                                                                                     cca 3.000 - 4.000,-Kč

- 50x70cm                                                                                                     cca 4.000 - 6.000,-Kč


Energetické obrázky kreslené automatickou kresbou na papír, formát A4, originál - cena 500,-Kč za jeden obrázek. Reprodukce originálu vytištěná na papír formátu A4 - cena 50,-Kč.


Oděvní zakázková tvorba

Navrhuji a tvořím oděvy na zakázku. Cena se odvíjí dle použitého materiálu a náročnosti konkrétního oděvu.

Na prvním setkání proběreme Vaši představu ohledně modelu. Následně připravím návrhy/skicy a vyberemu materiál. Po schválení si vezmu Vaše míry potřebné pro pečlivé zhotovení padnoucího střihu na míru.

V průběhu šití oděvu probíhají většinou 1-3 zkoušky.

Platba při šití na zakázku - většinou si účtuji předem cca 50% celkové předběžné částky, zbytek po zhotovení oděvu.

Objednejte si moje služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.