O mně
V srdcích jsme všichni jedním...

"Kdo jsem? Jsem tím, co žiju!"

Již od dětství jsem navštěvovala ZUŠ, výtvarný obor. Měla jsem štěstí na skvělého pedagoga, který mě vedl. Je jím pan Jaroslav Košvanec. Díky němu a rodičům, kteří mě v mém talentu a lásce k umění podporovali, jsem vystudovala SUPŠ textilní v Brně obor Návrhářství a modelářství oděvů. Poté jsem ještě pokračovala ve studiích na Univerzitě v HK oborem Uměleckořemeslné textilní disciplíny, kde jsem objevila kouzlo paličkované krajky.

Postupně poznávám, že moje tvorba a mé talenty jsou dar stejně jako život sám. Život mi dal skvělého muže a úžasnou dceru, která je mi největším životním učitelem a světlem. Stále mi ukazuje, že to nejcennější, co máme, je naše vlastní tělo, srdce a duše a náš vlastní život! A že není čas na mrhání tímto darem! Proto jsem se rozhodla jít cestou svého srdce. Dále pro mě bylo významné setkání s několika lidmi, kteří významně ovlivnili můj pohled na život a sebe sama. Tímto děkuji Tomáši Höferovi, Ivaně Valové a Robertu Endlovi!

Tedy moje současná práce? Zahrnuje jak tvorbu hmotnou-ručně tvořenou, tak i tu práci duševní-energetickou. Maluji na textil a hedvábí, paličkuji - originální autorské šperky a aplikace na oděvy, maluji obrazy a energetické obrázky, kreslím mandaly a omalovánky pro dospělé.

A své znalosti z těchto oborů, které mě provází od dětství, v kombinaci s citlivým vnímáním tohoto světa, bych velmi ráda propojila v mých relaxačně-výtvarných kurzech pro dospělé, které jsou koncipované velmi intuitivně. Najdete v nich spojení se svým tělem i duší, se sebou samými. Intuitivní pohyb a vnímání těla, intuitivní malba a kresba, tónování hlasem, vůně, otevřenost, pravdivost, vnímání skrze srdce. Při práci využívám vlastních zkušeností z mé cesty sebepoznání a také z potřeb klienta.

Smyslem mé práce a tedy mého života je pomáhat objevovat krásu a hloubku ve všem a v každém, kdo je připraven se na sebe a do sebe podívat pravdivě.

A jelikož jsem tím, co žiju, tak jsem také...

...světlonoška/lightworker, žena, matka, dcera, manželka, přítelkyně...jsem vším tím, co se ve mě spojuje...světlem i stínem, láskou i bolestí, radostí i smutkem, smíchem i pláčem...jsem všechno a nic...

S láskou Aneta Hannah Dušková

CERTIFIKÁTY

Aneb co jsem již sama absolvovala...

Sice jsem toho názoru, že naše pravé poslání je tak přirozeně ukotvené v naší podstatě, že když ho objevíme, tak nejsou potřeba žádné papíry na to, abychom mohli naplňovat cestu naší duše. Ale pro pořádek a přehled jsem se rozhodla přece jen uvést zde své osobní zkušenosti a svůj osobní rozvoj. Třeba Vám to i nějak napoví a zarezonuje s Vámi... :)