Workshop intuitivní malby

20.11.2017

Zážitkový relaxační workshop zaměřený na intuitivní malbu.

Na začátku si řekneme pár teoretických informací o technikách malby, o možnostech materiálů, povíme si něco o barvách a jejich působení na naši psychiku a další informace.
Pak vás provedu uvolňující a napojující meditací, kdy se propojíte se svou intuicí a uvolníte se a tím pro vás je jednodušší odevzdat proces malby svému vnitřnímu vedení a ne mozku a myšlení.:) Tento workshop není o tom namalovat krásný obraz, ale cílem je prožitek malby a tvorby sám a na konci si také určitě stejně krásný obraz odnesete, protože bude jen váš! Malovat budeme na plátno akrylovými barvami.

Workshop bude probíhat v příjemném prostředí kavárny Café Gaviota v přízemí Moravské zemské knihovny v Brně od 16:30 do asi 19:30 hodin. Cena za workshop za osobu je 1500,- včetně barev a plátna. Na workshop je nutné se předem přihlásit kvůli počtu míst! Místo si rezervujte buď na tel. 737 929 568 nebo na b.aneta@centrum.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte přímo na mě na výše zmíněné kontakty! :)

Workshopem vás provedu já, Bc. Aneta Dušková. Výtvarnému umění se věnuji již od svých 8 let a také sama aktivně maluji jak volné obrazy, tak osobní energetické obrazy. Více informací o mně a mé práci najdete v záložce O mně a Co mohu nabídnout?